ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב בכיסוי ביטוח חובה עפ”י חוק. עם זאת, חשוב מאוד לרכוש ביטוח מקיף וביטוח צד ג’ לשופלים המשמשים בתפקידי בנייה.

ביטוח שופל כולל ביטוח מפני תאונות, ביטוח רכוש לצד ג’, ביטוח מפני גניבה או אובדן והרחבות לנזק בגין אסון טבע וביטוח נזקי גוף צד ג’.   

ביטוח שופל – כל הסוגים

שופלים הם מכונות ניידות מסורבלות וכבדות וככאלה יכולות לגרום לנזק קשה מאוד בעת תאונה, הן בגוף והן ברכוש.

ביטוח נזקי גוף – תאונות דרכים קטלניות עם שופלים הינן נדירות מאוד, אולם כאשר ישנה תאונה היא לרוב תגרום לנזקים עצומים המחייבים אשפוז ניתוחי, גורמים לאובדן כושר עבודה ולאחוזי נכות גבוהים. ביטוח שופל לנזקי גוף מגן על קבלנים ויזמים מפני תשלומים עצומים לנפגעים במשך שנים ארוכות.

ביטוח רכוש לצד ג’ – כיסוי לנזק שנגרם לרכושו של אדם שלישי כתוצאה מתאונה עם השופל. כיסוי זה חשוב מאוד ליזמים וקבלנים, במיוחד כאלה העובדים על פרויקטים של התחדשות עירונית בשכונות מגורים צפופות שם השופלים המגושמים עלולים לשרוט ולפגוע ברכוש.

ביטוח תאונות – כיסוי לנזק תאונתי מכל סוג לשופל או חלקים ממנו. ביטוח זה אינו כולל נזק בגין שחיקה ונזק שנגרם לשופל כחלק מהעבודה השוטפת.

ביטוח גניבה – קשה לשמור על שופלים באתרי בנייה, ולא נדיר שמכונות או חלקים מהם נגנבים – אפילו באור יום! ביטוח גניבה מגן על על בעלי השופל ומשפה אותם על נזקים שקרו בשל גניבה.   

ביטוח נזקי אסון טבע – ביטוח לשופל במקרה של נזק שנוצר כתוצאה משריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד.

סוכנות ITI מתמחה בביטוחים מיוחדים ומתאימה פוליסות מגוונות ללקוחותיה במחירים אטרקטיביים.

ביטוח שופל עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה

רבים מתייחסים אל מלגזה כאל רכב משחק, כזה שאפילו ילדים…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…