ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה עד בלתי אפשרית. בין אם זאת משום שמבטחים אחרים רואים בהם סיכון גבוה מאוד, או משום שהרגולטור אינו מאפשר לכל חברת ביטוח לבטח ציוד בנייה. בשורה התחתונה, מרבית חברות הביטוח אינן מציעות גישה לפוליסות ביטוח מנופים הדרושות לכם.

מציאת פוליסה לביטוח מנופים אינה צריכה להיות כל כך קשה.

בתור חברת הביטוחים הותיקה בישראל, חברת ITI מבית לוידס אינה זרה לרכבים ומכונות חריגות וכבדות, ואנו יכולים להציע ביטוחים שנועדו להוציא את הלחץ והטרחה מתהליך בחירת ביטוח מנופים ניידים.

עם ניסיון של עשרות שנים וצוותים של מומחי ביטוח בהישג יד, אנו יכול להתאים פוליסת ביטוח לצרכים המדויקים שלכם, כך שתקבלו את הכיסוי הדרוש לכם למנוף הנייד או הנייח שלכם. הביטוח שלנו ניתן במחירים הוגנים ותחרותיים, עם אופציה להנחה בביטוח פרויקט שלם.

מאפייני ביטוח מנופים

הכיסוי לביטוח מנופים של ITI נועד לענות על הצרכים של קבלנים, יזמים ומשפצים ולאפשר גמישות מרבית למבוטח. ביטוח מנופים עם ITI יספק לכם שקט נפשי בידיעה שאתם מוגנים היטב מפני כל אסון או תאונה.

ביטוח מנופים יכול לכלול:

  • כיסוי תאונות אישיות,
  • ביטוח משפטי,
  • כיסוי חבות צד ג’,
  • כיסוי לכל סוגי העגורנים והמנופים ההידראוליים הניידים,
  • גישה לשירות עזרה ותביעות.

כדי לעזור לכם להשיג את הביטוח הדרוש לכם במחיר שאתם מרוצים ממנו, ניתן להתאים לכל אחת מהפוליסות שלנו גם מגוון של תוספות והנחות. מכיסוי השמשה הקדמית ועד ביטוח גאדג’טים, אתם יכול לבחור באפשרויות תשלום ולכלול את כל ציוד הבנייה בתוך הביטוח כדי להבטיח מחיר טוב וכיסוי לכל מקרה אסון.

ביטוח מנופים עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה

רבים מתייחסים אל מלגזה כאל רכב משחק, כזה שאפילו ילדים…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…