ביטוח מלגזה

רבים מתייחסים אל מלגזה כאל רכב משחק, כזה שאפילו ילדים יכולים לנהוג בו. איטי ומגושם, הם חושבים ששום דבר רע לא יכול לקרות בגלל מלגזה. האמנם?

מלגזות הן מכונות ניידות המשמשות להרמה והזזה של סחורה כבדה למרחקים קצרים ומשמשות לרוב לפריקה וסידור סחורה. המלגזות העוצמתיות יכולות להרים מאות קילוגרמים של סחורה בקלות רבה ומסוגלות להרים ולהוריד את הסחורה לגובה למעלה משלושה מטרים.

תאונות במלגזות

תאונות המערבות מלגזות הינן נדירות, אך אין זה אומר שהן אינן קורות. תאונות אלה כוללות התהפכות עם מלגזה, דריסה, הפלה של ציוד כבד על אדם העומד לצד מלגזה עמוסה ועוד.

תאונות במלגזות, הגם שאינן נפוצות, הינן תאונות יקרות מאוד עבור בעלי העסק בו תופעלה המלגזה. עובדים יכולים לתבוע לקבלת פיצויים בגין תאונת עבודה, וללא ביטוח מלגזה מקיף, בעל העסק עלול למצוא את עצמו בחובות כבדים לעובד או לעובר האורח הפצוע.

ביטוח מלגזה – כל הסוגים

ביטוח חובה – מלגזה נחשבת ככלי רכב לכל דבר ולכן חייבת בביטוח חובה בסיסי. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לביטוח מלגזה>>  

ביטוח תאונות – כיסוי לנזק תאונתי מכל סוג למלגזה או חלקים ממנו. ביטוח זה אינו כולל נזק בגין שחיקה ונזק שנגרם למלגזה כחלק מהעבודה השוטפת.

ביטוח נזקי אסון טבע – ביטוח למלגזה במקרה של נזק שנוצר כתוצאה משריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד.

ביטוח נזקי גוף – תאונות דרכים קטלניות עם מלגזות הינן נדירות מאוד, אך יכולות לגרום לנזקים כבד עבור המעורבים. ביטוח נזקי גוף מכסה הוצאות אשפוז, אובדן כושר עבודה ונכות.

ביטוח גניבה – עובדים מתוסכלים עלולים לחשוב לגנוב חלקי חילוף מהמלגזה או אפילו לגנוב את המלגזה כולה. ביטוח גניבה מגן על על בעלי המלגזה ומשפה אותם על נזקים שקרו בשל גניבה.

ביטוח מלגזה עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…