ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי רחב היקף שנועד לכסות כל ציוד מכני הנדסי שנפגע או נגנב במהלך עבודה.

ציוד מכני הנדסי הוא רכוש יקר ורב ערך. הכלים והציוד חשופים למגוון סיכונים בשטח, הן במהלך יום העבודה והן במהלך השעות בהן הציוד עומד ללא שימוש. ביטוח הנדסי נועד להגן על המבוטח בין אם הוא הבעלים של הציוד או אם הוא שוכר אותם לזמנים ממושכים.  

פוליסות לכיסוי צ.מ.ה הן פוליסות מורכבות בעלות רמות הסיכון גבוהות. אי לכך, הן מחייבות ניסיון, מיומנות, וידע נרחב מצד הגורם המבטח. יש להכיר את הציוד בו נעשה שימוש, ואת הסיכונים הניצבים בעת הפעילות השוטפת.

מהו ביטוח הנדסי?

אמנם ביטוח הנדסי יכול להיות מורכב, אבל זה לא חייב להיות כך. ביטוח הנדסי מספק הגנה למגוון כלים המשמשים בעיקר באתרי בנייה. בין כלים אלו: שופלים, מנופים, מלגזות, טרקטורים ועוד.

עבור קבלנים רבים ויזמים בענף הבנייה, ציוד מכני הנדסי הוא מקור לכאבי ראש רבים בשל החשש שהציוד יינזק או ייגנב ועלויות השינוע הגבוהות שלו. בנוסף, כל פגם או בעיה עלולים לגרום לעיכוב משמעותי בבנייה והפסד כלכלי כתוצאה מכך.

ללא ביטוח נאות, נזק לציוד מכני הנדסי יכול לנקז לחלוטין את כספי החברה.

מה עם ציוד מושכר?

אם אתה שוכר ציוד לעבודה, ייתכן ואתה אחראי לכל נזק במכונות. פעמים רבות, לא יהיה לך כיסוי במסגרת פוליסת הביטוח של המשכיר ובמקרה של תקלה או נזק יהיה עליך לשלם מכיסך על תיקון הציוד או אפילו החלפתו.

כשאתה שוכר או שוכר ציוד מכני הנדסי, חובה לעיין ביסודיות בחוזה ולברר אם חברת הליסינג מחייבת אותך לרכוש פוליסת ביטוח, ומה הן גבולות האחריות של אם לא.

ביטוח הנדסי עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה

רבים מתייחסים אל מלגזה כאל רכב משחק, כזה שאפילו ילדים…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…