ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים כספיים משמעותיים כולל גניבה ונזק למכונות בעת השימוש. ביטוח בובקט מכסה יזמים וקבלנים כנגד חלק מהסיכונים המשמעותיים הללו בכפוף לתנאים המלאים של פוליסת הביטוח.

אנו עסק ייחודי הפועל כבר שנים רבות בישראל ומתמחים בכיסוי ביטוחי של רכבים כבדים. אנו מספקים ביטוח לחקלאים, בנאים, יזמים וקבלנים לציוד מכני הנדסי כולל בובקטים. אנו בוחנים ללא הרף את שוק הביטוחים ומבטיחים לספק הצעת מחיר תחרותית ומשתלמת ללקוחותינו.

בעזרת המומחיות שלנו בתעשיית הביטוח אנו מסוגלים לספק שלל ביטוחים כולל ביטוח תאונות, ביטוח במקרה גניבה, ביטוח הוצאות משפטיות וביטוח למקרה אסון טבע.

סוגי ביטוח בובקט

ביטוח תאונות – כיסוי לנזק לבובקט בשל תאונה הפוגעת בשלד או בחלקים מהבובקט. ביטוח תאונות אינו מכסה נזק ושחיקה כתוצאה משימוש שוטף.

ביטוח רכוש לצד ג’ – כיסוי לנזק שנגרם לרכושו של אדם שלישי כתוצאה מתאונה עם הבובקט. כיסוי זה חשוב מאוד עבור יזמים וקבלנים, במיוחד כאלה העובדים על פרויקטים של התחדשות עירונית בשכונות מגורים צפופות שם הבובקטים המגושמים עלולים לשרוט ולפגוע ברכוש.

ביטוח נזקי אסון טבע – ביטוח לבובקט במקרה של נזק הנוצר כתוצאה משריפה, הצפה, רעידת אדמה ועוד.

ביטוח נזקי גוף – ביטוח בובקט לנזקי גוף מגן על קבלנים ויזמים מפני תשלומים עצומים לנפגעי תאונות עבודה ותאונות דרכים עם בובקט. הביטוח מכסה הוצאות אשפוז ותשלום פיצויים לניזוקים.

ביטוח גניבה – בובקטים וחלקי חילוף לבובקט הינם יקרים מאוד ולכן בובקטים מהווים מטרה נחשקת לגנבים. ביטוח גניבה מספק לכם את הביטחון הדרוש לעבודה עם בובקטים ומגן על בעלי הבובקט מפני נזקים שקרו בשל גניבה.

ביטוח בובקט עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח מלגזה

ביטוח מלגזה

רבים מתייחסים אל מלגזה כאל רכב משחק, כזה שאפילו ילדים…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…