ביטוח משאית קירור

ביטוח משאית קירור – ראש שקט לאורך כל הדרך

ביטוח משאית קירור היא הכרחית וחשובה, ITI דואגת לכם לביטוח הטוב והמתקדם ביותר. משאית קירור משמשת להובלת סחורה בטמפרטורה מבוקרת. משאית קירור יכולה להיות קלה (עד 15 טון) או כבדה (מעל 15 טון). משאיות מקררת בעיקר להעברת מוצרי מזון בקירור או בהקפאה.

מחיר ביטוח משאית קירור משתנה ע”י גודל המשאית, גילו ותקינות המשאית.

מהו ביטוח משאית קירור?

ביטוח משאית קירור הינו מוצר ביטוחי מורכב וייחודי הדורש ידע רב בתחום, ניסיון, ומקצועיות.

קיימת חשיבות רבה לרכישת הפוליסה המתאימה בעלת הכיסוי הרחב ביותר כך שבמקרה של נזק המבוטח יקבל כיסוי מלא בתשלום. חשוב מאוד לבחור חברה מבטחת יציבה כלכלית שתוכל להרשות לעצמה לשלם בקלות פיצוי כספי גדול היכול אף להגיע למיליוני שקלים. בחברתנו מתמחים בביטוח משאיות הובלה, ביטוח משאיות כבדות ועוד.

למה ביטוח משאית קירור הוא מוצר ביטוחי יקר כל כך?

משאיות קירור הן משאיות עוצמתיות המובילות קופסת קירור עצומה על גבם. כל נזק לקופסת הקירור יכול לחייב תיקונים בעלות של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, או קנייה של קופסת קירור חדשה ויקרה.

בנוסף, אנו ממליצים לבעלים של משאיות קירור לרכוש ביטוח לסחורה בהעברה. זאת מפני שכל תקלה במנגנון הקירור של המשאית יכולה להוביל לנזקים של עשרות ואף מאות אלפי שקלים בסחורה מקולקלת.

ביטוח למשאית קירור עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח למשאית קירור במקרה גניבה

אנו בחברת ITI מבינים את החשיבות של משאיות עבור בעלים של משאיות קירור. הזו ולכן החלטנו להעניק לכל מבוטח הטבה בלעדית של משאית חלופית במקרה של מקרה ביטוחי עד לבירור המקרה, כחלק בלתי נפרד מהפוליסה וללא תוספת תשלום, כך שכל מבוטח יוכל להמשיך לשמור על מקור פרנסתו.

מחיר משאית לרוב יהיה יקר מאוד וזאת אחת הסיבות שאנשים בוחרים לעשות ביטוח משאיות בימינו – על מנת להבטיח לעצמם ביטחון עם אפס סיכונים כאשר זה מגיע אל המשאית שהם רכשו.

ביטוח משאית קירור
ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

טרקטורים הינם רכבים עמידים וכבדים המשמשים להזזת חומרים כבדים ממקום…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…
ביטוח אוטובוס זעיר ציבורי

ביטוח אוטובוס זעיר ציבורי

אוטובוסים זעירים-ציבוריים (אטב”ז) הינם מעין מיניבוסים קטנים המשמשים להסעת נוסעים…