ביטוח משאית כבדה

ביטוח משאית כבדה – ההובלה עלייך הביטוח עלינו!

משאית כבדה היא משאית במשקל מעל 15 טון המשמשת בעיקר לעבודות באתרי בנייה. משאיות אלה משמשות למגוון תפקידים ובהן הובלת חומרי בנייה אל תוך האתר, הוצאת פסולת החוצה, הרמת חומרי בנייה לגובה באמצעות מנוף ועירבול בטון.

מחיר ביטוח משאית כבדה הינו גבוה בהשוואה למשאית קטנה, ותלוי במגוון פרמטרים. בין פרמטרים אלה: גיל המשאית, תקינות וסוג המשאית.

מהו ביטוח משאית כבדה?

ביטוח משאית כבדה הינו מוצר ביטוחי מורכב וייחודי הדורש ידע רב בתחום, ניסיון, ומקצועיות.

קיימת חשיבות רבה לרכישת הפוליסה המתאימה בעלת הכיסוי הרחב ביותר כך שבמקרה של נזק המבוטח יקבל כיסוי מלא בתשלום. חשוב מאוד לבחור חברה מבטחת יציבה כלכלית שתוכל להרשות לעצמה לשלם בקלות פיצוי כספי גדול היכול אף להגיע למיליוני שקלים. 

רבדי ביטוח משאית כבדה

רובד א – ביטוח חובה: ביטוח חובה נדרש על פי חוק ובלעדיו אין להוציא את המשאית לנסיעה. ביטוח החובה הבסיסי כולל ביטוח רפואי במקרה תאונה לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפצעו כתוצאה מתאונה.

רובד ב –  ביטוח מקיף: ביטוח מקיף כולל ביטוח נזק וביטוח צד ג’. הרובד השני בסיסי גם הוא ומומלץ לכל בעל משאית על מנת ליהנות מהגנה מלאה בכל מקרה תאונה.

רובד ג  – ביטוח במקרה גניבה מאפשר לבעל המשאית לקבל מימון למשאית חדשה במקרה גניבה. 

ביטוח למשאית כבדה במקרה גניבה

לקוחותינו יכולים להיות רגועים עקב ניסיוננו הרב בתחום, והגב הכלכלי העומד מאחוריהם.

עבור נהגי משאיות וחברות המעסיקות נהגים אלו, המשאית היא מקור פרנסתם, מחיר משאית יכול להיות גבוה ביותר, המשאית נמצאת שעות רבות על הכביש אם זה לצורך העברת סחורות, משאיות קירור, משאית חלוקה וכו’.

אנו בחברת ITI מבינים את החשיבות הזו ולכן החלטנו להעניק לכל מבוטח הטבה בלעדית של משאית חלופית במקרה של מקרה ביטוחי עד לבירור המקרה, כחלק בלתי נפרד מהפוליסה וללא תוספת תשלום, כך שכל מבוטח יוכל להמשיך לשמור על מקור פרנסתו.

מחיר משאית לרוב יהיה יקר מאוד וזאת אחת הסיבות שאנשים בוחרים לעשות ביטוח משאיות בימינו – על מנת להבטיח לעצמם ביטחון עם אפס סיכונים כאשר זה מגיע אל המשאית שהם רכשו.

ביטוח משאית כבדה עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, ובמחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.

ביטוח משאית כבדה
ביטוח שופל

ביטוח שופל

טרקטור שופל נחשב עפ”י חוק ל”מכונה ניידת” וככזה אינו מחויב…
ביטוח בובקט

ביטוח בובקט

בעלות והפעלה של ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה.) מגיע עם סיכונים…
ביטוח מנופים

ביטוח מנופים

מציאת פוליסת ביטוח מנופים אצל המבטחים הרגילים בשוק הינה קשה…
ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים

ביטוח טרקטורים וציוד נלווה לחקלאים אם אתם כאן, כנראה שאתם…
ביטוח הנדסי

ביטוח הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי, או בקיצור ביטוח הנדסי הוא כיסוי…
ביטוח אוטובוס זעיר ציבורי

ביטוח אוטובוס זעיר ציבורי

אוטובוסים זעירים-ציבוריים (אטב”ז) הינם מעין מיניבוסים קטנים המשמשים להסעת נוסעים…