ביטוח משאיות

מה הוא ביטוח משאיות ?

ביטוח משאיות הינו מוצר ביטוחי מורכב וייחודי הדורש ידע רב בתחום, ניסיון, ומקצועיות.

קיימת חשיבות רבה לרכישת הפוליסה המתאימה בעלת הכיסוי הרחב ביותר כך שבמקרה של נזק המבוטח יקבל כיסוי מלא בתשלום, וקיימת חשיבות רבה עוד יותר לחברה המבטחת שתוכל לשלם פיצויי כספי היכול אף להגיע למילוני שקלים. 

לקוחותינו יכולים להיות רגועים עקב ניסיוננו הרב בתחום, והגב הכלכלי העומד מאחוריהם.

עבור נהגי משאיות וחברות המעסיקות נהגים אלו, המשאית היא מקור פרנסתם, מחיר משאית יכול להיות גבוה ביותר, המשאית נמצאת שעות רבות על הכביש אם זה לצורך העברת סחורות, חלוקה וכו'.

אנו בחברת ITI מבינים את החשיבות הזו ולכן החלטנו להעניק לכל מבוטח הטבה בלעדית של משאית חלופית במקרה של מקרה ביטוחי כחלק בלתי נפרד מהפוליסה וללא תוספת תשלום, כך שכל מבוטח יוכל להמשיך לשמור על מקור פרנסתו.

ביטוח משאיות

ביטוח משאיות - לנהוג בראש שקט

מחיר משאית לרוב יהיה יקר מאוד וזאת אחת הסיבות שאנשים בוחרים לעשות ביטוח משאיות בימנו – על מנת להבטיח לעצמם ביטחון עם אפס סיכונים כאשר זה מגיע אל המשאית שהם רכשו.

חברת ITI סוכנות לביטוח – מציעה היום ביטוח משאית במחירים אטרקטיביים למדי ובתנאים הכי טובים שתוכלו לקבל מחברת ביטוח בישראל – נשמח שתצרו עמנו קשר על מנת לקבל מידע נוסף על ביטוח משאיות ולראות עד כמה אנחנו אטרקטיביים לעומת המתחרים.

כל סוגי הביטוח במקום אחד

בחברתנו מתמחים בביטוח לכל סוגי המשאיות כמו:

ביטוח משאית קלה

ביטוח משאית כבדה

ביטוח למשאית הובלה

וביטוח למשאית קירור

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

ביטוח מקיף למשאית – מה חשוב לדעת?

פוליסת הביטוח המקיף נועדה להבטיח פיצוי לבעל המשאית בגין נזק שנגרם למשאית ולרכוש שהיא נושאת. ביטוח משאיות מקיף מספק לכם כיסוי מלא במקרה של גניבה, שריפה, תאונת דרכים. חשוב להדגיש שפוליסות ביטוח משאיות אינן אחידות ואתם נדרשים לבחור נכון בפוליסה שתבטיח כיסוי מלא. הצוות המקצועי שלITI  סוכנות ביטוח יודע להתאים לכל משאית פוליסה שתואמת את השווי של הרכב והתכולה. עשו לעצמכם כלל לרכוש ביטוחי משאיות רק מול סוכנות שמתמחה בתחום.

הבחירה בידים שלכם

אתם בוחרים האם לרכוש גם כיסויים נוספים לנגרר, סחורה ואביזרים כמו מנוף או ארגז קירור. יחד עם הביטוח המקיף אפשר וכדאי לרכוש גם שירותי גרירה שמבטיחים חילוץ, תיקונים ואופציה של משאית חלופית. להשלמת הכיסוי ניתן להוסיף גם פיצוי בעבור נזק לשמשה וכיסוי הוצאות משפטיות. ביטוח משאיות מקיף לא יהיה שלם ללא ביטוח צד ג' לכיסוי נזקים שנגרמים לאחרים. חשוב לציין שאפשר לבטח ציוד נלווה למשאיות גם בביטוח ציוד מכני הנדסי.

למידע נוסף על ביטוח משאית צרו עמנו קשר כבר עכשיו או השאירו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה.

ביטוח משאיות - המשאית שלך בידיים טובות

ידעתם שמשאיות מעורבות ב-30% מתאונות הדרכים שמתרחשות בכבישי הארץ? השעות הרבות שהנהגים מבלים על הכביש יחד עם המשקל הגדול, מרחק העצירה ושדה הראייה המוגבל, גורמים לתאונות רבות. מפאת הגודל של המשאית ומשקלה, היקף הנזק בתאונות גדול באופן משמעותי בהשוואה להיקף הנזק בתאונות בהן מעורבים רק רכבים פרטיים. ביטוח משאיות חיוני גם לכיסוי הוצאות במקרה של תאונה וגם לפיצוי במקרה של גניבה. מאות משאיות נגנבות בכל שנה וללא ביטוח אתם עשויים למצוא את עצמכם חסרי כל.

סוגים של ביטוח משאיות

  1. ביטוח חובה
  2. ביטוח מקיף

ממש כמו אצל רכבים פרטיים, החוק קובע חובת ביטוח משאיות בביטוח חובה לכיסוי נזקי גוף. ביטוח חובה אינו מכסה נזקי רכוש כלל. מחירים של ביטוחי חובה למשאיות מושפעים מהמשקל של המשאית, ככל שהמשאית יותר כבדה (30 טון ומעלה) כך תעריפי הביטוח יהיו גבוהים יותר.

ביטוח מקיף למשאית – מה חשוב לדעת?

פוליסת הביטוח המקיף נועדה להבטיח פיצוי לבעל המשאית בגין נזק שנגרם למשאית ולרכוש שהיא נושאת. ביטוח משאיות מקיף מספק לכם כיסוי מלא במקרה של גניבה, שריפה, תאונת דרכים. חשוב להדגיש שפוליסות ביטוח משאיות אינן אחידות ואתם נדרשים לבחור נכון בפוליסה שתבטיח כיסוי מלא. הצוות המקצועי שלITI  סוכנות ביטוח יודע להתאים לכל משאית פוליסה שתואמת את השווי של הרכב והתכולה. עשו לעצמכם כלל לרכוש ביטוחי משאיות רק מול סוכנות שמתמחה בתחום.

רשימת כיסויים בפוליסת ביטוח מקיף של משאית

  1. כיסוי במקרה של תאונת דרכים (התנגשות מקרית)
  2. נזקי התלקחות והתפוצצות
  3. התהפכות
  4. גניבות ופריצות
  5. חבלה בזדון
  6. נזקי מזג אוויר ואסונות טבע

אתם בוחרים האם לרכוש גם כיסויים נוספים לנגרר, סחורה ואביזרים כמו מנוף או ארגז קירור. יחד עם הביטוח המקיף אפשר וכדאי לרכוש גם שירותי גרירה שמבטיחים חילוץ, תיקונים ואופציה של משאית חלופית. להשלמת הכיסוי ניתן להוסיף גם פיצוי בעבור נזק לשמשה וכיסוי הוצאות משפטיות. ביטוח משאיות מקיף לא יהיה שלם ללא ביטוח צד ג' לכיסוי נזקים שנגרמים לאחרים. חשוב לציין שאפשר לבטח ציוד נלווה למשאיות גם בביטוח ציוד מכני הנדסי.

ביטוח משאיות - מיכלית דלק

ביטוח משאיות - המכלית שלכם תגיע רחוק

ביטוח משאיות הוא ללא ספק ביטוח חשוב מאין כמוהו. גם אם בביטוח הרכב הפרטי יש אנשים שמעדיפים לחפש את הזול ביותר, כאשר מדובר על כלי גדול כמו משאית אשר משתמשים בו בדרך כלל בכדי לעבוד, אין מקום לפשרות. ולכן כאשר אתם באים לרכוש ביטוח כמו ביטוח משאיות, אתם חייבים להבין שזה משהו שהלוואי ולא תזדקקו לו, אך אם כן כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח מקיף ככל האפשר אצל חברה וסוכן שידאגו לכם לפיצוי הטוב ביותר. בכל מקרה, רכישה של ביטוח משאיות מקיף נותנת לבעל המשאית רוגע נפשי בידיעה שהוא עשה ככל שביכולתו בכדי לדאוג לפרנסה שלו.

למה ביטוח משאיות הוא יקר יחסית לרכב פרטי?

משאיות היא כלי גדול שהנהיגה בו מסוכנת יותר מאשר נהיגה ברכב פרטי. בעולם הביטוח לכל סיכון יש מחיר, וכאשר מדובר על ביטוח של דבר מסוכן יותר ומועד יותר למקרים שבהם תובעים את הביטוח, ממילא מחיר הביטוח הוא יקר יותר. כמו כן – גם מחירה של המשאית הוא בדרך כלל גבוה יותר מאשר מחירו של רכב פרטי, וממילא סכום הפיצוי במקרה של אבדן מלא (טוטאל לוס) הוא גבוה יותר. ולכן, כאשר באים לרכוש ביטוח משאיות, כדאי מאוד להשוות היטב בין ההצעות של החברות השונות, לוודא מה כל אחת מן ההצעות כוללת בתוכה, ורק לאחר סיום ההשוואה לבחור את החברה שבה אתם מבטחים את המשאית.

אילו דברים כדאי לבדוק בעת רכישה של ביטוח משאיות?

כאשר אתם רוכשים ביטוח משאית כבדה או כל ביטוח אחר, כדאי מאוד לוודא שאתם יודעים מהו גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה. בלא מעט מקרים חברה מציעה הצעה זולה וקוסמת יותר מאשר חברות אחרות, בזכות העובדה שהיא מעלה את גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה. אנחנו לא אומרים שזה לא משתלם, אלא פשוט שתהיו מודעים לעניין ותוסיפו זאת לשיקולים לשני הצדדים. כדאי לבדוק איזה מקרים הביטוח לא מכסה. משום שבכל חברת ביטוח ישנם מקרים שמוחרגים מהביטוח, שחייבים לדעת עליהם. בכל מקרה, כאשר מדובר על ביטוח משאיות כדאי לפנות אל סוכנות ביטוח מקצועית שתסייע לכם להגיע אל ההחלטה הטובה ביותר עבור המשאית שלכם.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לנסיעה בטוחה דבר איתנו