ביטוח משאיות

מה הוא ביטוח משאיות ?

ביטוח משאיות הינו מוצר ביטוחי מורכב וייחודי הדורש ידע רב בתחום, ניסיון, ומקצועיות.

קיימת חשיבות רבה לרכישת הפוליסה המתאימה בעלת הכיסוי הרחב ביותר כך שבמקרה של נזק המבוטח יקבל כיסוי מלא בתשלום, וקיימת חשיבות רבה עוד יותר לחברה המבטחת שתוכל לשלם פיצויי כספי היכול אף להגיע למילוני שקלים. 

לקוחותינו יכולים להיות רגועים עקב ניסיוננו הרב בתחום, והגב הכלכלי העומד מאחוריהם.

עבור נהגי משאיות וחברות המעסיקות נהגים אלו, המשאית היא מקור פרנסתם, מחיר משאית יכול להיות גבוה ביותר, המשאית נמצאת שעות רבות על הכביש אם זה לצורך העברת סחורות, חלוקה וכו’.

אנו בחברת ITI מבינים את החשיבות הזו ולכן החלטנו להעניק לכל מבוטח הטבה בלעדית של משאית חלופית במקרה של מקרה ביטוחי כחלק בלתי נפרד מהפוליסה וללא תוספת תשלום, כך שכל מבוטח יוכל להמשיך לשמור על מקור פרנסתו.

ביטוח משאיות - לנהוג בראש שקט

מחיר משאית לרוב יהיה יקר מאוד וזאת אחת הסיבות שאנשים בוחרים לעשות ביטוח משאיות בימנו – על מנת להבטיח לעצמם ביטחון עם אפס סיכונים כאשר זה מגיע אל המשאית שהם רכשו.

חברת ITI סוכנות לביטוח – מציעה היום ביטוח משאית במחירים אטרקטיביים למדי ובתנאים הכי טובים שתוכלו לקבל מחברת ביטוח בישראל – נשמח שתצרו עמנו קשר על מנת לקבל מידע נוסף על ביטוח משאיות ולראות עד כמה אנחנו אטרקטיביים לעומת המתחרים.

כל סוגי הביטוח במקום אחד

בחברתנו מתמחים בביטוח לכל סוגי המשאיות. ביטוח משאית קלהביטוח משאית כבדה, ביטוח למשאית הובלה, וביטוח למשאית קירור. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

למידע נוסף על ביטוח משאית צרו עמנו קשר כבר עכשיו או השאירו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה.