ביטוח לעגלה נגררת

ביטוח לעגלה נגררת – הבחירה הנכונה

ביטוח עגלה נגררת תאפשר לכם לנסוע בצורה בטוחה ובראש שקט שאתם מכוסים מכל הצדדים. עגלה נגררת היא עגלה חסרת יכולת הנעה עצמית המתחברת לצידה האחורי של כלי רכב ממונע כגון מכונית או משאית. עגלה נגררת משמשת להגדלת יכולת ההובלה של כלי רכב מנועי ויכולה להגדיל את יכולת ההובלה פי 2 ויותר!

בעבר, רבים היו משתמשים בעגלות נגררות מבלי לבטח אותן באופן נפרד. אולם בימינו, הממשלה דורשת מכל בעל עגלה נגררת לרכוש פוליסה לביטוח עגלה נגררת כתנאי ליציאה אל הכביש. בנוסף, נגררים חייבים להיות מצוידים במספר רישוי במקום שקל לראות אותו. 

יציאה לכביש עם עגלה נגררת ללא ביטוח יכולה לגרור קנסות, רישום נקודות ואף רישום פלילי. מומלץ לרכוש ביטוח נגרר מקיף נוסף על ביטוח החובה כדי להבטיח כיסוי מלא לכל מצב.

מחיר ביטוח לעגלה נגררת

ביטוח לעגלה נגררת אינו יקר כמו ביטוח לרכב רגיל, וקל להבין מדוע. העגלה אינה בעלת תכונות מכניות סבוכות והחלפה או תיקון של עגלה נגררת אינה מאוד יקרה. למען האמת, רבים אינם מבטחים את העגלה עצמה מפני שזול כל כך להחליף אותה. 

אולם הנזק שיכולה לעשות עגלה עמוסה הוא עצום. עגלות יכולות להחזיק משקלים כבדים מאוד והתנועה האוטונומית שלהם על ציר תנועה אחד הופך אותם למסוכנים מאוד בכביש.

*נגררים בגודל סטנדרטי ללא תוספות. לקבלת פרטים על ביטוח לעגלה נגררת מיוחדת/ גדולה, יש לפנות אל נציגי השירות שלנו. 

ביטוח לעגלה נגררת עם ITI

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך. אנו בחברתנו מתמחים במגוון רחב של ביטוחים ובין היתר. ביטוח משאיות, ביטוח אוטובוסים, ביטוח ציוד מכני הנדסי ועוד.

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.