ביטוח אוטובוסים

בעלי אוטובוס או חברת אוטובוסים?

כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח אוטובוסים.

כנהגי אוטובוס/ בעלי חברת אוטובוסים אתם מכירים טוב מכולם את הסיכונים הכרוכים בנסיעה ממושכת באוטובוסים. מרבית הרחובות בערים הגדולות בישראל אינם באמת מתאימים לנסיעה באוטובוס, ונסיעות פרטיות כוללות פעמים רבות נסיעה ממושכת בכבישים ריקים, משעממים וארוכים בהם קשה לנהגים לשמור על ריכוז לאורך זמן. 

אמנם נכון הדבר שנהגי אוטובוסים ונוסעים באוטובוס נמצאים בסיכון נמוך לפציעה רצינית או מוות במקרה של תאונת דרכים, אולם אין זה בגלל שאוטובוסים מעורבים במספר נמוך של תאונות, ואף ההפך. אוטובוסים מעורבים במספר גבוה יותר של תאונות דרכים קטלניות ביחס לשיעורם במצבת כלי הרכב בישראל.

ITI סוכנות ביטוח היא סוכנות חיתום של חברות ביטוח מהגדולות והמובילות בענף.

רבדי ביטוח אוטובוסים

ביטוח אוטובוסים כולל כמה רבדים של ביטוח:

רובד א – ביטוח חובה: ביטוח חובה נדרש על פי חוק ובלעדיו אין להוציא את האוטובוס לנסיעה. ביטוח החובה הבסיסי כולל ביטוח רפואי במקרה תאונה לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפצעו כתוצאה מתאונה.

רובד ב –  ביטוח מקיף: ביטוח מקיף כולל ביטוח נזק וביטוח צד ג’. הרובד השני בסיסי גם הוא ומומלץ לכל בעל אוטובוסים/ חברת אוטובוסים על מנת ליהנות מהגנה מלאה בכל מקרה תאונה.

רובד ג – ביטוח נזק לנוסעים, כולל נזק שנגרם כתוצאה מעלייה, ירידה או בלימה שלא נגמרה בתאונה. במקרה של תביעה, אנו נכסה הוצאות משפטיות ופיצויים לתובעים

רובד ד – ביטוח במקרה גניבה מאפשר לבעל האוטובוס/ חברת האוטובוסים לקבל מימון לאוטובוס חדש במקרה גניבה. בנוסף, עד לבירור התביעה אנו מספקים אוטובוס חליפי כדי למנוע נזק כלכלי לבעלי האוטובוס.

ביטוח אוטובוסים עם ITI

כסוכנות חיתום המתמחה במוצרי הביטוח השונים אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות הכוללות בתוכן מגוון אפשרויות והתאמות אישיות לצרכי הלקוח. ITI פיתחה מודול ייחודי המאפשר בעזרת כוח קניה רחב של הסוכנות להשיג לך הלקוח את התנאים הרחבים והמשתלמים ביותר עבורך.

 

לקוחותינו נהנים מיחס מקצועי ואישי, וליווי לאורך כל הדרך.

 

בעזרת “גב כלכלי” וכוח קנייה נרחב, אנו נעמוד לצדכם במתן פתרונות תשלום וטיפול בתביעות באופן יעיל ומהיר, במחירים אטרקטיביים ביותר. אנו מציעים את כל סוגי הביטוחים היחודיים בענף הביטוח, ומבטיחים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, ובתנאי ביטוח ברמה גבוהה.