שרות 24/7

ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף

ביטוח רכב מקיף

בכל חודש ישנן אלפי תאונות ברכבים שונים בישראל – ביטוח רכב מקיף הינו ביטוח אשר מגן עליכם מנזקים אשר נגרמו לרכב בכל רגע נתון.

ביטוח צד ג' יסייע מול חברות הביטוח של הצד השלישי והוא אינו יכסה את הנזקים העצמיים אשר נגרמו לרכבים המבוטחים בזמן המקרה.

מומלץ לבצע ביטוח רכב מקיף או ביטוח צד ג' בהתאם לרכב המתאים ולבקשות הלקוח -

סוכנות ביטוח ITI  הינה סוכנות חיתום של חברת הביטוח מהמובילות והגדולות בענף ביניהם חברת "סקוריטס" המובילה בביטוחי ציוד למשאיות ורכבים כבדים.

דווקא בגלל שאנחנו יודעים עד כמה ביטוח רכב מקיף \ ביטוח רכב צד ג' משמעותי עבור כל אדם עם רכב או כמה רכבים בעולם הזה - אנחנו דואגים ללקוחותינו עבור כל האלמנטים החשובים ביותר בביטוח שלהם.

אנו מעניקים ללקוחותינו פוליסות ייחודיות אשר כוללות מגוון רחב של אפשרויות והתאמות אישיות לצרכים של הלקוח.

כיום ישנן לא מעט סוכנויות ביטוח אשר מציעות מודלים לביטוח – אך לא כל אחת מציעה חבילות כה אטרקטיביות ומלוות ע"י אנשי המקצוע המובילים בישראל.

אנחנו נשמח לתת לכם עוד מידע על ביטוח מקיף \ ביטוח צד ג' ולתת לכם מענה על כל שאלה – התקשרו אלינו כבר עכשיו או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם.

החשיבות של ביטוח רכב מקיף \ ביטוח רכב צד ג' היא קריטית ביותר עבורכם - חשוב מאוד שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר על מנת שתוכלו להבטיח לכם את מלוא הביטחון עבור הרכב שבו אתם או העובדים שלכם נוהגים.

במידה ויש לכם עוד דברים שאתם רוצים לשאול לגבי ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג' לרכב אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה בכל שעות היממה.

ביטוח רכב מקיף לנהג חדש

בעמוד זה תוכלו ללמוד עוד על ביטוח רכב מקיף לנהג חדש כולל כל הדברים החשובים שצריך לדעת על ביטוח מסוג זה - ניתן לקרוא עוד על סוגי הביטוחים של חברתנו בעמודים השונים וליהנות ממאמרים רבים בתחום - לקבלת מידע נוסף על ביטוח רכב מקיף לנהג חדש לחצו על העמוד המסומן.

לקריאה נוספת ברשת על ביטוח רכב מקיף הכנסו.