שרות 24/7

לקוחות ממליצים

Avatar

מאת חיים קליין

קיבלתי מהם את ההצעה הכי טובה ליונדאי I25 מקיף וחובה עם שירות מהיר שלחו לי את הפוליסה וכל הפרטים ממש כמו שצריך.

Avatar

מאת אנדרה בורס

סגרתי עם ITI היו מעולים חזרו מהר שירות מעולה וההצעה הייתה נהדרת!!

Avatar

מאת לביב

עשיתי ביטוח בITI וחבל לי שלא הכרתי אותם קודם יש להם שירות חבל על הזמן יחס טוב הצעה מעולה ממש חצי מחיר מהצעות אחרות שקיבלתי אני ממשיך איתם מהיום באופן קבוע ואני ימליץ לכל מי שיחפש ביטוח רכב לעשות שם. אני ביטחתי רכב טרנזיט נכים עם אבזור מלא . קיבלתי הצעה טובה והם ממש באים לטובת הקליינט .

Avatar

מאת יהונתן אפרתי

הבחור מiti עשה עבודה טובה, חזר אליי מהר ועם הצעה טובה

Avatar

מאת עדיאל

סגרתי עם iti. הם נתנו את ההצעה הכי זולה לכן סגרתי שם דיברתי עם סוכנת בשם אנסטסיה היא הייתה מאוד נחמדה. הדירוג שלי הוא 4 ולא 5 בגלל שזה טיפה נמרח הם ביקשו ממני איזשהו טופס וזה לקח זמן עד שחזרו אליי והייתי צריך להתקשר ולהעיר את תשומת לבם על זה אבל חוץ מזה השירות היה טוב. חובה 1600 מקיף 1800

Avatar

מאת דרורית

ברצוננו להודות לך על השרות והיחס החם לו זכינו מרגע בו ביקשנו הצעת מחיר עבוד ביטוח. הרגשנו את האיכפתיות בכל שאלה וקבלנו מענה עינייני ומקצועי. גם ביום בו היית בהדרכה ענה לנו בחור בשם איתי והיחס והמענה האדיב והאיכפתיות היו זהים. מחמם את הלב לזכות בשרות שכזה. תודה מכל הלב.

Avatar

ויטלי ג'ונס

שמי ויטלי ג'ונס. אני רציתי להגיד תודה רבה לדורון על עזרה שקיבלתי מימנו ברחישה ביטוח למשאית שלי. אני במקביל בדקתי בשלושה חברות מתחרות ולמרות שקיבלתי מחירים יותר זולים סגרתי הזמנה עם דורון כי הוא היה מאוד שירותי הסביר הכול ברור לא ירד על מתחרים היה בפורום מלה הקשיב לכול מה שחשוב לי והתים לי פוליסה מתאימה ביותר. שוב רציתי להגיד תודה.

Avatar

מאת דוד

העסקה נסגרה עם iti . ועלי לציין את השירות שקבלתי מנציג שלכם בשם איתי וציון המוענק לו הוא כוכבים5 בגדול